Select your language

Hakkımızda

Kavias A.Ş. yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ışığında farklı sektörlerde de şirketleri bulunan Profesyonel Yönetici Onur Akgün ve farklı sektörlerde Profesyonel İhracat sorumluluğu yapmış , Endüstri Mühendisi Erdem Evran tarafından kurulmuştur. Elde etmiş oldukları tecrübe ve bilgi birikimlerini , ülke ekonomisine , sanayileşmesine ve üretim altyapısının gelişmesine katkı sağlamak ve küresel ticaret yönetişiminde farkındalık yaratmak amacıyla , Kavias A.Ş.’ni kurmuşlardır.

Kavias A.Ş. ihracat konusunda yeni pazarlara açılmak isteyen veya ihracatını geliştirmek isteyen kobi vasfında, üretici ve tacir konumundaki firmalarımıza ihracat konusunda, profesyonel danışmanlık , temsilcilik ve satış pazarlama hizmeti sunmaktadır. Bu alandaki mevcut açığa olumlu yönde etki etmek, bilgi tecrübe ve birikimini küresel pazarda dış ticaret yapmak isteyen firmalarla da paylaşmak amacı güderek kurulmuş ve ilerleyen zaman içerisinde de belirleyeceği sektörlerde sanayici ve üretici olmayı hedefleyen bir Dış Ticaret Şirketidir.

Kavias A.Ş. sağlamış olduğu bu güçlü birlikteliğinin bilincinde ve sorumluluklarının farkında olarak , çağdaş ve dinamik yapısıyla hizmet verdiği sektörlerde başarılı bir şekilde ve emin adımlarla ilerlemektedir.