Select your language

KURUMSAL

Hakkımızda

Kavias A.Ş. ihracat konusunda yeni pazarlara açılmak isteyen veya ihracatını geliştirmek isteyen kobi vasfında, üretici ve tacir konumundaki firmalarımıza ihracat konusunda, profesyonel danışmanlık , temsilcilik ve satış pazarlama hizmeti sunmaktadır. Bu alandaki mevcut açığa olumlu yönde etki etmek, bilgi tecrübe ve birikimini küresel pazarda dış ticaret yapmak isteyen firmalarla da paylaşmak amacı güderek kurulmuş ve ilerleyen zaman içerisinde de belirleyeceği sektörlerde sanayici ve üretici olmayı hedefleyen bir Dış Ticaret Şirketidir.

DEVAMINI OKU

Kurumsal Kimlik

“KAVİ “ kelimesi Dil bilgisi yönünden Türkçe'de sıfat olarak kullanılır. Kökeni arapça dilinden gelmektedir. Güçlü olmak anlamındaki "k-v-y" kökünden türeyen “ KAVİ ” kelimesi sözlükte ; güçlü, kuvvetli , sağlam, inanılır , zengin ve varlıklı. demektir. “

DEVAMINI OKU

Hedef ve İlkeler

KAVİAS A.Ş. tüm çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri ve iş ortakları için, güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

DEVAMINI OKU

KVKK Aydınlatma Metni

DEVAMINI OKU

Kalite Politikası

Tüm faaliyetlerimizi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimizle ortak kurum kültürü bilinci altında, ileri teknolojiyi kullanarak, güçlü partner ağı ve topluma, yasalara yararlı olmak için özen gösteren bir bilinçle zamanında ve sürekli gelişmeyi içeren kalite bilinci içerisinde gerçekleştirmektir

DEVAMINI OKU

Etik

KAVİAS A.Ş. tüm iş süreçlerinde ve ilişkilerinde İş Etiği İlkelerine bağlılığı ön koşul sayar ve kurumsal kültürünün temel taşlarından biri olarak görür.

DEVAMINI OKU