Select your language

Hedef ve İlkeler

KAVİAS A.Ş. tüm çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri ve iş ortakları için, güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor. Kendini adamış çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla süreçlerimizi sürekli iyileştirerek, rekabetçi, yenilikçi, dünya standartlarında ürün geliştirme, üretim ve pazarlama yaparak firma değerimizi yükseltmek hedefimizdir.

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü “ olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç verdiğinin bilincinde bir dünya oyuncusu olmak en temel ilkelerimizdir.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak, hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek, çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak , faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.

DEĞERLERİMİZ

Aidiyet Duygusu ve Güven,

Çalışmalarımızı gerçekleştirirken büyük bir aile olduğumuzun bilinci ile hareket eder, sadakat duygumuzla çalışır ve paydaşlarımıza istikrarlı yapımızla güven veririz.

Profesyonellik

Faaliyet alanlarımızda güncel çalışma metotlarını ve en son teknolojileri kullanarak en iyisi olmaya çalışırız.

İnsana Saygı

Çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın çalışanlarının onuruna saygıyı ön planda tutar, tüm çalışmalarımızı bu bilinçle gerçekleştiririz.

İş Ahlakı ve Dürüstlük

Başarıya ulaşırken iş ahlakını ve dürüst olmayı temel değer olarak benimser, çalışan ve paydaşlarımızdan da aynı titizliği bekleriz.

Her Ortamda Kurumu Temsil Etme Bilinci.

Medya ve Politika ile ilişkilerimizde, paydaşlar ile çalışmalarımızda ve yaşamımızdaki her platformda KAVİAS A.Ş.’ni temsil etmenin sorumluluğu ve bilinci ile hareket ederiz.